Ünlülerin anılarını ilk kez okuyacaksınız..!

04 Eylül 2013 Çarşamba 19:05

Başbakan'ın hayatını anlattığı "Ustanın Hikayesi" belgeselinde pek çok ünlü, Erdoğan ile ilgili anılarını anlattı

Ünlülerin anılarını ilk kez okuyacaksınız..!
1. -->
Acun Ilıcalı: Yaklaşık iki yıl önce Yunanistan'da taksiye bindim Taksici, bize "Erdoğan, buradan adaylığını koysa seçilir" dedi. Başbakanımızın bir Yunan tarafından takdir edilmesi benim için de gurur verici.

Fatih Terim: Bugün savaşların yerine spor var. Herkes sporun her dalını kendi ülkesinin tanıtımı için kullanıyor.Özellikle futbolu bu kadar seven bir başbakanımız olduğu için sağladığı imkanlar bir şanstır.

Kenan İmirzalioğlu: Teyzesinin vefatı dolayısıyla kendisini aramıştım ama ulaşamamıştım.Birkaç sonra beni aradı. Bir durup düşündüm. Eşimize dostumuza "Çok yoğunuz" diye dönemiyoruz. Türkiye Cumhuriyetinin başbakanı bana geri dönüş yaptıysa bir durup düşündüm, bir ders çıkardım.

Hidayet Türkoğlu: Kendine olan güveni, lider sıfatı dünya çapında.Sadece ABD'de değil, dünyada herkes bu yönünü takdir ediyor.

Ajda Pekkan: Hanımefendi ve kızları ile yurtdışı seyahatindeydik.Bir öğlen yemeği dönüşünde "Yalın sesinizi merak ediyoruz" dediler ben de söyledim. O samimiyeti yakalamak o kadar önemliydi ki... İnşallah yine yakında karşılaşırız.

Orhan Gencebay: Bir gün kız istemeye gittik Sayın Başbakan'la. Hatta "Vermezlerse kaçırız" diye şakalaştık.İsteme faslı geldi, ben kendisine "Buyrun" dedim, "Hayır, sen benim ağabeyimsin" dedi, bana vermişti bu görevi.

Şahan Gökbakar: Dolmabahçe kahvaltılarından birine davet edildim. Sayın Başbakan "Tombişim nasılsın" dedi, bir an durdum.Sonra kahvaltılar dağıtıldı, karnım da aç, az yiyeyim diye kendimi tuttum. Son anda kendisiyle göz göze geldim çatalı geri bıraktım. Aç kaldım kahvaltıda...

Kenan Işık: Belediye seçimlerinden sonra bana bir anısını anlattı.Anısı şöyleydi: Bir ihtiyar amca yanıma gelip mini etekli bir bayanı gösterdi, 'Başkan oldun ama hala böyle giyiniyorlar' dedi. Ben de 'Boşver o öyle giyinsin, sen öyle giyin' dedim...

Abdullah Gül: Tayyip Bey'le kardeşliğimiz çok eski yıllara gider.40 yılı geçen bir arkadaşlığımız, kardeşliğimiz var. Bu arkadaşlık bir dava arkadaşlığı, onun için çok manalıdır. Hizmet yolunda, bizlere de çok onurlu görevler düştü. Tarihi beraber yazdık. Bu kadar çok heyecanlar yaşadık, önemli kararlar verdik.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de programı stüdyodan izledi. 
Anahtar Kelimeler ilkkez

Yorum Gönder